Poszukujemy doradców kredytowych do swojej sieci.
finansowanie firm oraz kredyty gotówkowe
niezależni doradcy kredytowi

WNIOSEK KREDYTOWY

Centrum Obsługi Klienta +48 787 566 662

Eurofinance to doradztwo kredytowe na najwyższym poziomie

Centrum Obsługi Klienta: +22 428 37 70

Spotkanie z doradcą

STREFA POŚREDNIKA

Sukces to grupa ludzi myślących podobnie. Sukces to obraz myśli, dokonań i wspólnych działań. Sukces to podjęcie właściwej decyzji. Zostań Partnerem Eurofinance i uzyskaj dostęp do dedykowanych instrumentów finansowych dla swoich klientów.

preferowane kredyty dla firm
finansowanie, kredyty, bankomat, bank

| ATRAKCYJNE PRODUKTY FINANSOWE.

 

W swojej ofercie posiadamy produkty dla Firm oraz dla klientów indywidualnych, w których wyróżniamy m.in. Kredyt na Start dla nowych firm, Kredyt Obrotowy 3 mln. zł. bez zabezpieczeń czy Kredyt Gotówkowy na Oświadczenie do 200 tys. zł.

strefa doradcy kredytowego
rejonizacja to żadne problem, działamy na terenie całej polski

| DORADCY FINANSOWI NA

TERENIE CAŁEJ POLSKI.

 

Rejonizacja to żadna przeszkoda - dzięki mocnej pozycji na rynku, obsługujemy klientów z całej Polski. Niezależnie z jakiego województwa wywodzi się Twój klient - współpracujemy z zaprzyjaźnionymi doradcami z każdego województwa.

| BONUSY DLA NASZYCH PARTNERÓW BIZNESOWYCH.

 

Bezkompromisowe podejście w kwestii rozliczeń - proponujemy najatrakcyjniejsze wynagrodzenie dla naszych partnerów biznesowych w tym liczne bonusy i premie. Atrakcyjne wynagrodzenie to gwarancja owocnej współpracy.  

wynagrodzenie warte współpracy
elastyczne warunki finansowania

| ELASTYCZNE PODEJŚCIE DO POTRZEB KLIENTA.

 

Utrzymujemy wysoką skuteczność decyzji pozytywnych składanych wniosków o finansowanie na poziomie 95%. Tak wysoką skuteczność zapewniamy dzięki współpracy z departamentem decyzyjnym oraz dzięki produktom kredytowym, które posiadamy.

finansowanie firm oraz klientów indywidualnych

| ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM BIZNESOWYM

 

Nie ważne w jakiej branży pracujesz. Niezależnie czy prowadzisz własny biznes czy jesteś osobą prywatną. Jeżeli swoje obowiązki wykonujesz z zaangażowaniem i cenisz sobie profesjonalizm, to nasza propozycja współpracy skierowana jest do Ciebie. Oferujemy przejrzyste zasady współpracy dla naszych partnerów biznesowych oraz bardzo atrakcyjny system prowizyjny.

 

 

 

| KORZYSTNY WYBÓR DLA TWOICH KLIENTÓW

 

Oferowane przez nas usługi doradztwa kredytowego, pomogą Ci wzmocnić relacje z dotychczasowymi klientami i pozyskać nowych. Będziesz mieć dostęp do przydatnych w Twojej pracy informacji ekonomicznych i rynkowych, które przygotowujemy z myślą o naszych partnerach. Możesz mieć pewność, że EUROFINANCE to najlepszy długoterminowy partner dla Ciebie i Twoich klientów.

 

 

 

| DŁUGOTERMINOWA WSPÓŁPRACA

 

 

Kluczowe jest dla nas zrozumienie potrzeb Twoich klientów. W ten sposób możemy wspólnie z Tobą dobrać najlepszy dla Twojego klienta produkt. Regularnie będziesz od nas otrzymywać informacje wspierające sprzedaż, w których opiszemy cechy i zalety oferowanych rodzajów finansowania. Dzięki temu Twoi klienci będą zawsze wiedzieli, jakie korzyści niesie dane rozwiązanie.

 

 

...

- Odpowiedni ludzie na właściwym miejscu

współpraca z doradcą finansowym

© 2020 EUROFINANCE GROUP POLAND ul. Okopowa 56 lok. 216, 01-042 Warszawa, e-mail: eurofinance@efce.pl, tel. mobile: +48 787 566 662

Centrum Obsługi Klienta

Eurofinance Group Poland

 

tel: +22 428 37 70

 

Centrum obsługi klienta jest czynne od poniedziałku

do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00.

Opłata za połączenie według taryfy operatora.

© EUROFINANCE GROUP POLAND

 

ul. Okopowa 56 lokal 216

01-042 Warszawa

 

 

link do facebooka
logowanie do konta google
logowanie do linkedin
logowanie do youtube

e-mail office: eurofinance@efce.pl

tel: +22 428 37 70

mobile: +48 787 566 662