doradztwo kredytowe dla firm i klientów indywidualnych
finansowanie firm oraz kredyty gotówkowe
niezależni doradcy kredytowi

WNIOSEK KREDYTOWY

Centrum Obsługi Klienta +48 787 566 662

Eurofinance to doradztwo kredytowe na najwyższym poziomie

Centrum Obsługi Klienta: +22 428 37 70

O NAS

Jesteśmy dumni z Polskich przedsiębiorców, którzy kreują nową lepszą rzeczywistość. Wychodząc naprzeciw pragniemy dołożyć wszelkich starań do budowy Polskiego imperium przemysłowego, technologicznego, intelektualnego i gospodarczego.

Spotkanie z doradcą

eurofinance kredyty dla firm
posrednik finansowy warszawa
kredyty gotówkowe
finansowanie, kredyty, bankomat, bank

Pragniemy być partnerem pierwszego wyboru, dlatego stawiamy na proste i przejrzyste zasady współpracy. Jesteśmy świadomi jakie wyzwania czekają na klientów, którzy ubiegają się o finansowanie zewnętrzne, w postaci kapitału dłużnego. Czasami to bardzo długi proces kredytowy oraz wysoki nakład formalności, a czasem to po prostu polityka danego banku, który nie przewiduje finansowania podmiotu o danym zakresie działalności. Niezależnie od sytuacji, którą przedstawia przedsiebiorca -  zawsze odnajdziemy kompromis oraz odpowiednie rozwiązanie finansowe, dopasowane do potrzeb naszego klienta.

 

Specjalizujemy się w obsłudze kredytowej dla Firm z sektora: mikro, małych, średnich i dużych firm oraz w doradztwie kredytowym dla klientów indywidualnych. Jesteśmy firmą, która powstała na fundamentach wiedzy i kompetencji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży finansowej, a dzięki temu efektywnie łączymy nowo pojawiające się możliwości, aktualne trendy i zaawansowane technologie - tworząc optymalne rozwiązania finansowe.

 

Jesteśmy świadomi jakie potrzeby i oczekiwania mają współcześni przedsiębiorcy oraz jakiej obsługi finansowej oczekują klienci indywidualni. Podwyższamy standardy, a wszystko po to, aby umożliwić optymalny rozwój, zapewnić bezpieczeństwo świadczonych usług i kontaktów z partnerami biznesowymi, a także stabilną pozycję w branży na rynku lokalnym, krajowym i międzynarodowym.

 

...

Doświadczenie to wiedza, z której potrafimy korzystać!

| NASZE ATUTY.

produkty bankowe w jednym miejscu
Alior bank, Idea Bank, mBank, BNP Paribas, Eurofbank, Millenium

Proponujemy Państwu dedykowane rozwiązania finansowe dla Firm oraz dla klientów indywidualnych. W zestawieniu produktów kredytowych proponowanych przez Eurofinance odnajdą Państwo m.in. Kredyt SMART START - dedykowany dla nowych firm, Kredyt Gotówkowy na Oświadczenie - dedykowany dla klientów indywidualnych uzyskujących dochody np. z pracy za granicą lub Kredyt Obrotowy z minimalnym nakładem formalności do 3 mln. zł. - dedykowany dla Firm, które pragną

powiększyć swoje dotychczasowe aktywa.

 

...

Poznaj zalety, płynące ze współpracy z naszą Firmą.

KREDYT OBROTOWY DLA FIRM

KREDYT NA OŚWIADCZENIE

| DOŁĄCZ DO NAS.

link do facebooka
logowanie do konta google
logowanie do linkedin
logowanie do youtube
tanie kredyty gotówkowe

© 2020 EUROFINANCE GROUP POLAND ul. Okopowa 56 lok. 216, 01-042 Warszawa, e-mail: eurofinance@efce.pl, tel. mobile: +48 787 566 662

Centrum Obsługi Klienta

Eurofinance Group Poland

 

tel: +22 428 37 70

 

Centrum obsługi klienta jest czynne od poniedziałku

do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00.

Opłata za połączenie według taryfy operatora.

© EUROFINANCE GROUP POLAND

 

ul. Okopowa 56 lokal 216

01-042 Warszawa

 

 

link do facebooka
logowanie do konta google
logowanie do linkedin
logowanie do youtube

e-mail office: eurofinance@efce.pl

tel: +22 428 37 70

mobile: +48 787 566 662