kredyt obrotowy dla działalności gospodarczych
finansowanie firm oraz kredyty gotówkowe
niezależni doradcy kredytowi

WNIOSEK KREDYTOWY

Centrum Obsługi Klienta +48 787 566 662

Eurofinance to doradztwo kredytowe na najwyższym poziomie

Centrum Obsługi Klienta: +22 428 37 70

 

Nareszcie! To już dwunaste urodziny Twojej firmy! Gratulacje! Dwanaście miesięcy działalności firmy to już wielki krok w dorosłość Twojego przedsiębiorstwa. Przez ten czas poznałeś rynek i branże w której chcesz zaistnieć. Dobrze wiesz jakie przygody mogą czyhać za rogiem. Posiadasz garść solidnych informacji z pierwszej ręki co daje Ci ogólne rozeznanie jakich atrakcji możesz się spodziewać i jak kształtuje się rynek w Twojej branży. Twoja firma nabiera świadomości, a wraz z nią Ty. Wiesz do jakiego klienta chciałbyś dotrzeć i masz rozeznanie jakiego produktu, usługi czy wsparcia oczekuje Twój przyszły klient. Te dwanaście miesięcy, które razem przeszliście to solidny bagaż doświadczenia i wiedzy.

 

 

Pokazałeś, że potrafisz - że potrafisz rozwinąć swój własny biznes, a co najważniejsze, jesteś w stanie ten biznes utrzymać. W oczach banków, nabrałeś wiarygodności i sądzę, że jest to dogodny moment, aby zastanowić się nad kwestią finansów i dalszego rozwoju firmy. Niestety nie wystarczy mieć zainteresowanych klientów i dobry produkt. Czasem potrzeba czegoś więcej - a jak nie wiadomo czego to chodzi o pienądze. Konkurencja nigdy nie śpi i to właśnie ona kształtuje Twój rynek. Wiem, że jesteś człowiekiem który mierzy wysoko - gdyby było inaczej nie powstała by Twoja firma i marzenie o wolności finansowej. Tutaj wypowiem się trochę na przekór - sprzedaję kredyty, a mówię o wolności finansowej - nie sądzisz? Otóż te obydwoje się uzupełnia. Aby zebrać plony najpierw trzeba zasiać. Tak samo jest z Twoją firmą. Wiem, że poświęcasz jej czas, wiem że pracujesz jak wół i wiem, że żyjesz tym na sto dwadzieścia procent, ale tak jak powiedziałem powyżej - czasem to nie wystarcza. 

 

 

Tutaj pojawia się moja rola w Twoim życiu. Chciałbym nakreślić Ci kwestię zainwestowania kapitału zewnętrznego. Zostaw swoje pieniądze, które zarobiłeś - najlepiej inwestować cudze :) Zostaw je na przyjemności, rodzinę czy chociażby na czarną godzinę (mam nadzieję, że taka nie nastanie). Lepiej zainwestować kapitał obcy, a oszczędności odłożyć w bezpieczne miejsce. Oczywiście żeby wszystko między nami było jasne, mówię tutaj o kredytach na dogodnych warunkach, które nie obciążą Twoich oszczędności, a dzięki którym będziesz w stanie zarobić - i z powodzeniem rozwinąć swój biznes.

 

 

Wystarczy przeprowadzić wstępną analizę SWOT, przyjrzeć się sytuacji na rynku i oczywiście określić jasny cel inwestycji. Tak w kwestii obliczeń - często zakochujemy się w swoich pomysłach. Warto zasięgnąć opinii u osoby zaufanej, która spojrzy na Twój biznes z osoby trzeciej - oczami potencjalnego klienta. Jeżeli wszelkie argumenty będą na plus, wtedy warto poszukać rozwiązania np. u profesjonalnego doradcy kredytowego. Dwanaście miesięcy działalności to okres gdzie przysługuje Ci finansowanie w każdym możliwym banku - nie ograniczajmy się do oferty jednego banku, w którym mamy konto od 18 roku życia. Warto zdobyć ofertę z kilka niezależnych źródeł - wtedy mamy jasność i przejrzystość warunków finansowych podanej oferty, a dzięki temu mamy możliwość wybrania odpowiedniej i najtańszej oferty kredytu dla firmy.

 

 

 

 

POZDRAWIAM I ŻYCZYMY SUKCESÓW!

 

 

 

Kredyty dla firm - to już 12 miesięcy Twojej działalności!

19 września 2019

wróć

© 2020 EUROFINANCE GROUP POLAND ul. Okopowa 56 lok. 216, 01-042 Warszawa, e-mail: eurofinance@efce.pl, tel. mobile: +48 787 566 662

Centrum Obsługi Klienta

Eurofinance Group Poland

 

tel: +22 428 37 70

 

Centrum obsługi klienta jest czynne od poniedziałku

do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00.

Opłata za połączenie według taryfy operatora.

© EUROFINANCE GROUP POLAND

 

ul. Okopowa 56 lokal 216

01-042 Warszawa

 

 

link do facebooka
logowanie do konta google
logowanie do linkedin
logowanie do youtube

e-mail office: eurofinance@efce.pl

tel: +22 428 37 70

mobile: +48 787 566 662