Kredyt Obrotowy - Każdy przedsiębiorca wie, jak ważna jest płynność finansowa firmy. Bezpieczeństwo oraz równowaga to kwestie, które nie mogą być przesunięte na dalszy plan. Powiedzmy sobie szczerze w samym 2019 roku tylko do czerwca powstało około 170 tysięcy nowych firm! To ogromna liczba biorąc pod uwagę fakt, że w Polsce prawo odnośnie prowadzenia firmy nie do końca sprzyja przedsiębiorcom. Już na samym początku prowadzenia firmy jesteśmy zobligowani do miesięcznych opłat z tytułu samozatrudnienia. Do powyższych opłat dochodzą opłaty za biuro, wynagrodzenia dla pracowników czy zakup towarów handlowych. 

 

 

Kredyt obrotowy - to płynność finansowa Twojej firmy.

 

 

Te wszystkie opłaty związane z prowadzeniem działalności firmy możemy sfinansować kredytem obrotowym. Jest to o tyle wygodne rozwiązanie, ponieważ nie odczuwamy raty miesięcznej kredytu ratalnego, tylko wykonujemy odpowiednie obroty na rachunku firmowym, zgodne z podpisaną umową kredytu obrotowego - zazwyczaj jest to 20-40% wartości kredytu. Przy kredycie obrotowym ważną kwestią jest opłata za niewykorzystanie - w Eurofinance Kredyty dla Firm jesteśmy w stanie zagwarantować od 0% do 0,2% w skali roku za niewykorzystane środki, a dzięki temu Twoja firma posiada zaplecze finansowe, dzięki któremu nie musisz obawiać się utraty płynności finansowej.

 

 

 

Zalety kredytu obrotowego dla Twojej firmy.

 

1. Gwarantuje płynność finansową w Twojej firmie.

2. To równowaga finansowa dla Twojego przedsiębiorstwa.

3. Może być wykorzystany na zakup materiałów czy towarów handlowych.

4. Minimalizuje ryzyko upadłości firmy.

5. Może być wykorzystany na pokrycie kosztów wynagrodzenia.

6. Umożliwia rozwój firmy - może być przeznaczony na zakup urządzeń.

7. Może być wykorzystany na spłatę zobowiązań kredytowych.

 

 

 

Kto może otrzymać kredyt obrotowy?

 

 

Kredyt obrotowy zwykle przyznawany jest firmom, które działają na rynku od pewnego czasu. W ich przypadku najczęstszą potrzebą skorzystania z kredytu obrotowego jest brak wystarczających środków (oszczędności) na samodzielne pokrycie dużej inwestycji. Może to być zakup sporej ilości towaru, powiększenie kadry pracowniczej lub kosztowne przygotowanie dobrze rokującego projektu.

 

Co więcej, kredyt obrotowy przyznawany jest także nowym firmom. Te z kolei potrzebują dodatkowych funduszy zwykle po to, by „rozkręcić biznes” – zatrudnić wykwalifikowanych pracowników, zakupić niezbędne wyposażenie, wykończyć prace remontowe lokalu i tak dalej. Jeśli ich pomysł na biznes jest dobry i przyszłościowy, zaciągnięcie kredytu obrotowego z pewnością okaże się świetną inwestycją.

 

Na zaciągniecie kredytu obrotowego szansę mają jedynie podmioty gospodarcze. Oznacza to, że przeciętny pan Jan Kowalski (o ile nie prowadzi jednoosobowej działalności gospodarczej) nie ma podstaw ku temu, by uzyskać kredyt obrotowy na własne potrzeby. Tylko firmy mają taką możliwość.

 

Kredyt obrotowy dla firm - ocean możliwości.

18 września 2019
tani kredyt obrotowy to ocean możliwości dla Twojej firmy.

Wróć do listy artykułów.

Najniższe oprocentowanie kredytu dla Twojej firmy.
Finansowanie na pokrycie zaległości w ZUS.

tel. +48 733 938 741

tel. +48 787 566 662

 

eurofinance@efce.pl

 

 

ul. Okopowa 56 lokal 216

01-042 Warszawa

 

NIP: 5242719654

brak zdolności kredytowej czy zaległości w ZUS to żaden problem.
brak zdolności lub słaby scoring.

.EUROFINANCE.

EUROFINANCE© BIZNESOWE CENTRUM WARSZAWY

CENTRALA FIRMY

 

ul. Okopowa 56 lokal 216

01-042 Warszawa

 

KONTAKT

 

+48 733 938 741

+48 787 566 662

 

e-mail: eurofinance@efce.pl