kredyt obrotowy dla działalności gospodarczych
finansowanie firm oraz kredyty gotówkowe
niezależni doradcy kredytowi

WNIOSEK KREDYTOWY

Centrum Obsługi Klienta +48 787 566 662

Eurofinance to doradztwo kredytowe na najwyższym poziomie

Centrum Obsługi Klienta: +22 428 37 70

Kredyt Obrotowy - Każdy przedsiębiorca wie, jak ważna jest płynność finansowa firmy. Bezpieczeństwo oraz równowaga to kwestie, które nie mogą być przesunięte na dalszy plan. Powiedzmy sobie szczerze w samym 2019 roku tylko do czerwca powstało około 170 tysięcy nowych firm! To ogromna liczba biorąc pod uwagę fakt, że w Polsce prawo odnośnie prowadzenia firmy nie do końca sprzyja przedsiębiorcom. Już na samym początku prowadzenia firmy jesteśmy zobligowani do miesięcznych opłat z tytułu samozatrudnienia. Do powyższych opłat dochodzą opłaty za biuro, wynagrodzenia dla pracowników czy zakup towarów handlowych. 

 

 

Kredyt obrotowy - to płynność finansowa Twojej firmy.

 

 

Te wszystkie opłaty związane z prowadzeniem działalności firmy możemy sfinansować kredytem obrotowym. Jest to o tyle wygodne rozwiązanie, ponieważ nie odczuwamy raty miesięcznej kredytu ratalnego, tylko wykonujemy odpowiednie obroty na rachunku firmowym, zgodne z podpisaną umową kredytu obrotowego - zazwyczaj jest to 20-40% wartości kredytu. Przy kredycie obrotowym ważną kwestią jest opłata za niewykorzystanie - w Eurofinance Kredyty dla Firm jesteśmy w stanie zagwarantować od 0% do 0,2% w skali roku za niewykorzystane środki, a dzięki temu Twoja firma posiada zaplecze finansowe, dzięki któremu nie musisz obawiać się utraty płynności finansowej.

 

 

 

Zalety kredytu obrotowego dla Twojej firmy.

 

1. Gwarantuje płynność finansową w Twojej firmie.

2. To równowaga finansowa dla Twojego przedsiębiorstwa.

3. Może być wykorzystany na zakup materiałów czy towarów handlowych.

4. Minimalizuje ryzyko upadłości firmy.

5. Może być wykorzystany na pokrycie kosztów wynagrodzenia.

6. Umożliwia rozwój firmy - może być przeznaczony na zakup urządzeń.

7. Może być wykorzystany na spłatę zobowiązań kredytowych.

 

 

 

Kto może otrzymać kredyt obrotowy?

 

 

Kredyt obrotowy zwykle przyznawany jest firmom, które działają na rynku od pewnego czasu. W ich przypadku najczęstszą potrzebą skorzystania z kredytu obrotowego jest brak wystarczających środków (oszczędności) na samodzielne pokrycie dużej inwestycji. Może to być zakup sporej ilości towaru, powiększenie kadry pracowniczej lub kosztowne przygotowanie dobrze rokującego projektu.

 

Co więcej, kredyt obrotowy przyznawany jest także nowym firmom. Te z kolei potrzebują dodatkowych funduszy zwykle po to, by „rozkręcić biznes” – zatrudnić wykwalifikowanych pracowników, zakupić niezbędne wyposażenie, wykończyć prace remontowe lokalu i tak dalej. Jeśli ich pomysł na biznes jest dobry i przyszłościowy, zaciągnięcie kredytu obrotowego z pewnością okaże się świetną inwestycją.

 

Na zaciągniecie kredytu obrotowego szansę mają jedynie podmioty gospodarcze. Oznacza to, że przeciętny pan Jan Kowalski (o ile nie prowadzi jednoosobowej działalności gospodarczej) nie ma podstaw ku temu, by uzyskać kredyt obrotowy na własne potrzeby. Tylko firmy mają taką możliwość.

 

Kredyt Obrotowy - ocean możliwości dla Twojej firmy

18 września 2019

wróć

© 2020 EUROFINANCE GROUP POLAND ul. Okopowa 56 lok. 216, 01-042 Warszawa, e-mail: eurofinance@efce.pl, tel. mobile: +48 787 566 662

Centrum Obsługi Klienta

Eurofinance Group Poland

 

tel: +22 428 37 70

 

Centrum obsługi klienta jest czynne od poniedziałku

do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00.

Opłata za połączenie według taryfy operatora.

© EUROFINANCE GROUP POLAND

 

ul. Okopowa 56 lokal 216

01-042 Warszawa

 

 

link do facebooka
logowanie do konta google
logowanie do linkedin
logowanie do youtube

e-mail office: eurofinance@efce.pl

tel: +22 428 37 70

mobile: +48 787 566 662