Kredyt dla nowych firm startup
finansowanie firm oraz kredyty gotówkowe
niezależni doradcy kredytowi

WNIOSEK KREDYTOWY

Centrum Obsługi Klienta +48 787 566 662

Eurofinance to doradztwo kredytowe na najwyższym poziomie

Centrum Obsługi Klienta: +22 428 37 70

Firma generuje koszty już od pierwszych dni działalności. To oczywisty problem, który staje się tym większy, im mniej własnych oszczędności ma przedsiębiorca. Aby poradzić sobie z brakiem środków na początkowe opłaty i inwestycje, młody przedsiębiorca może skorzystać z kredytu na start od Eurofinance. Kredyt na start dla nowych firm to optymalny rozwój Twojego startupu. Możesz zyskać do 150 tys. zł. od pierwszego dnia działalności Twojej firmy. To idealne rozwiązanie, które zoptymalizuje rozwój nowego podmiotu gospodarczego.

 

 

Banki starają się wspierać początkujących przedsiębiorców, ale tylko niektóre i raczej niezbyt chętnie. Ryzyko kredytowe udzielenia pożyczki na start jest dosyć wysokie, dlatego większość z banków nie chce narażać się na niepotrzebne ryzyko i po prostu nie udziela kredytów na start. Kilka instytucji finansowych w tym np. mBank posiada ofertę dla młodych przedsiębiorców. W mBanku można wnioskować o kredyt na start dla nowych firm w kwocie do 30 tys. zł. jednak biorąc pod uwagę stosunkowo niską kwotę kredytu od mBanku, lepiej skorzystać z bezzwrotnego dofinansowania z gminy. Urzędy miasta proponują do 25 tys. zł. pożyczki bezzwrotnej dla nowo otwartych działalności gospodarczych.

 

 

Dla Banków, Kredyt na start to zabieg marketingowy.

 

Kredyt na start, powinien być dostępny od pierwszego dnia działalności firmy. Niestety wiele banków ma skłonność do nadużywania tego określenia i przypisują je produktom kredytowym, które w istocie nie są przeznaczone dla nowych firm. Jest to chwyt marketingowy, który przyciągnie nowe firmy z krótką historią działalności, aby np. otworzyły konto bankowe czy skorzystały z niskiego limitu karty kredytowej.

Kredytem na start, banki nazywają te pożyczki, z których mogą skorzystać jedynie firmy ze stażem od 6 do 12 miesięcy działalności.

 

 

 

Gdzie mogę otrzymać kredyt na start?

 

Na rynku kredytowym istnieje wiele firm pożyczkowych, które proponują innowacyjne rozwiązania finansowe. Niestety wiele firm wymaga zabezpieczenia w postaci środków własnych w tym np. nieruchomości. Na dzień dzisiejszy jedyne rozsądne rozwiązanie kredytu na start proponuje firma Eurofinance. Pośredniczymy w transakcjach bankowych, a dzięki temu że współpracujemy z departamentem decyzyjnym, proponujemy prawdziwy kredyt na start dla nowych firm już od pierwszego dnia działalności firmy.

 

 

Jak mogę skorzystać z kredytu na start?

 

To bardzo proste. Wystarczy, że skorzystasz z formularza lub wniosku kredytowego zamieszczonego na naszej stronie internetowej pod adresem: https://efce.pl/wniosek-kredytowy lub skontaktujesz się z nami drogą telefoniczną. Kontaktując się z doradcami firmy Eurofinance znajdziesz odpowiedni produkt kredytowy, który dokładnie spełni Twoje oczekiwania i potrzeby finansowe. Ponad produktami kredytowymi skierowanymi do nowych firm, możesz odnależź finansowanie dla klientów indywidualnych w postaci kredytu gotówkowego czy atrakcyjne kredyty obrotowe dla firm ze stażem 12 miesięcy działalności. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat kredytu na start? Sprawdź naszą stronę produktową:   https://efce.pl/kredyt-na-start

Kredyt na start dla nowych firm.

07 października 2020

wróć

© 2020 EUROFINANCE GROUP POLAND ul. Okopowa 56 lok. 216, 01-042 Warszawa, e-mail: eurofinance@efce.pl, tel. mobile: +48 787 566 662

Centrum Obsługi Klienta

Eurofinance Group Poland

 

tel: +22 428 37 70

 

Centrum obsługi klienta jest czynne od poniedziałku

do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00.

Opłata za połączenie według taryfy operatora.

© EUROFINANCE GROUP POLAND

 

ul. Okopowa 56 lokal 216

01-042 Warszawa

 

 

link do facebooka
logowanie do konta google
logowanie do linkedin
logowanie do youtube

e-mail office: eurofinance@efce.pl

tel: +22 428 37 70

mobile: +48 787 566 662