Nareszcie! To już dwunaste urodziny Twojej firmy! Gratulacje! Dwanaście miesięcy działalności firmy to już wielki krok w dorosłość Twojego przedsiębiorstwa. Przez ten czas poznałeś rynek i branże w której chcesz zaistnieć. Dobrze wiesz jakie przygody mogą czyhać za rogiem. Posiadasz garść solidnych informacji z pierwszej ręki co daje Ci ogólne rozeznanie jakich atrakcji możesz się spodziewać i jak kształtuje się rynek w Twojej branży. Twoja firma nabiera świadomości, a wraz z nią Ty. Wiesz do jakiego klienta chciałbyś dotrzeć i masz rozeznanie jakiego produktu, usługi czy wsparcia oczekuje Twój przyszły klient. Te dwanaście miesięcy, które razem przeszliście to solidny bagaż doświadczenia i wiedzy.

 

 

Pokazałeś, że potrafisz - że potrafisz rozwinąć swój własny biznes, a co najważniejsze, jesteś w stanie ten biznes utrzymać. W oczach banków, nabrałeś wiarygodności i sądzę, że jest to dogodny moment, aby zastanowić się nad kwestią finansów i dalszego rozwoju firmy. Niestety nie wystarczy mieć zainteresowanych klientów i dobry produkt. Czasem potrzeba czegoś więcej - a jak nie wiadomo czego to chodzi o pienądze. Konkurencja nigdy nie śpi i to właśnie ona kształtuje Twój rynek. Wiem, że jesteś człowiekiem który mierzy wysoko - gdyby było inaczej nie powstała by Twoja firma i marzenie o wolności finansowej. Tutaj wypowiem się trochę na przekór - sprzedaję kredyty, a mówię o wolności finansowej - nie sądzisz? Otóż te obydwoje się uzupełnia. Aby zebrać plony najpierw trzeba zasiać. Tak samo jest z Twoją firmą. Wiem, że poświęcasz jej czas, wiem że pracujesz jak wół i wiem, że żyjesz tym na sto dwadzieścia procent, ale tak jak powiedziałem powyżej - czasem to nie wystarcza. 

 

 

Tutaj pojawia się moja rola w Twoim życiu. Chciałbym nakreślić Ci kwestię zainwestowania kapitału zewnętrznego. Zostaw swoje pieniądze, które zarobiłeś - najlepiej inwestować cudze :) Zostaw je na przyjemności, rodzinę czy chociażby na czarną godzinę (mam nadzieję, że taka nie nastanie). Lepiej zainwestować kapitał obcy, a oszczędności odłożyć w bezpieczne miejsce. Oczywiście żeby wszystko między nami było jasne, mówię tutaj o kredytach na dogodnych warunkach, które nie obciążą Twoich oszczędności, a dzięki którym będziesz w stanie zarobić - i z powodzeniem rozwinąć swój biznes.

 

 

Wystarczy przeprowadzić wstępną analizę SWOT, przyjrzeć się sytuacji na rynku i oczywiście określić jasny cel inwestycji. Tak w kwestii obliczeń - często zakochujemy się w swoich pomysłach. Warto zasięgnąć opinii u osoby zaufanej, która spojrzy na Twój biznes z osoby trzeciej - oczami potencjalnego klienta. Jeżeli wszelkie argumenty będą na plus, wtedy warto poszukać rozwiązania np. u profesjonalnego doradcy kredytowego. Dwanaście miesięcy działalności to okres gdzie przysługuje Ci finansowanie w każdym możliwym banku - nie ograniczajmy się do oferty jednego banku, w którym mamy konto od 18 roku życia. Warto zdobyć ofertę z kilka niezależnych źródeł - wtedy mamy jasność i przejrzystość warunków finansowych podanej oferty, a dzięki temu mamy możliwość wybrania odpowiedniej i najtańszej oferty kredytu dla firmy.

 

 

POZDRAWIAM I ŻYCZĘ SUKCESÓW!

 

Kredyt dla firmy - 12 miesięcy Twojej działalności!

18 września 2019
Rok obrotowy Twojej firmy.

Wróć do listy artykułów.

Najniższe oprocentowanie kredytu dla Twojej firmy.
Finansowanie na pokrycie zaległości w ZUS.

tel. +48 733 938 741

tel. +48 787 566 662

 

eurofinance@efce.pl

 

 

ul. Okopowa 56 lokal 216

01-042 Warszawa

 

NIP: 5242719654

brak zdolności kredytowej czy zaległości w ZUS to żaden problem.
brak zdolności lub słaby scoring.

.EUROFINANCE.

EUROFINANCE© BIZNESOWE CENTRUM WARSZAWY

CENTRALA FIRMY

 

ul. Okopowa 56 lokal 216

01-042 Warszawa

 

KONTAKT

 

+48 733 938 741

+48 787 566 662

 

e-mail: eurofinance@efce.pl