Specjalizujemy się w obsłudze kredytowej dla firm oraz osób indywidualnych. Tani kredyt dla firm lub osoby indywidualnej to świetne wsparcie dla biznesu.

EUROFINANCE

O Nas

 

Doświadczenie to wiedza, z której

potrafimy korzystać

 

> O NAS

 

EUROFINANCE - doradztwo finansowe dla firm z siedzibą w Warszawie to firma, która powstała z myślą o potrzebach rozwojowych, polskich przedsiębiorców. Tworzymy bezpieczny i solidny most, do oferty wszystkich banków na rynku polskim. Działamy z ramienia klienta, a dzięki tej niewątpliwej zalecie, jesteśmy w stanie przedstawić najtańsze finansowanie zewnętrzne - tańsze, niż proponuje konkurencja czy nawet sam bank. Profesjonalna i empatyczna obsługa potrzeb naszych klientów, jest dla nas najważniejszym składnikiem dobrej i owocnej współpracy. Doskonale rozumiemy potrzeby przedsiębiorców, ponieważ gramy w tej samej drużynie, a sukces naszych klientów, w rezultacie staje się naszym sukcesem.  Eurofinance - doradztwo kredytowe dla Firm - to miejsce, które zaspokoi Państwa oczekiwania, pod względem współpracy, oferty oraz ergonomii warunków kredytowych, które jesteśmy w stanie zaproponować. 

 

W ramach współpracy, gwarantujemy uzyskanie produktu kredytowego na bezkonkurencyjnych warunkach. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży finansowej, swobodnie poruszamy się w prawie międzybankowym, które potrafi zmieniać się nawet kilka razy w ciągu roku. Tworzymy swoiste zrzeszenie wszystkich banków występujących na rynku. W portfelu posiadamy produkty bankowe takie jak: kredyt inwestycyjny, kredyt deweloperski, kredyt obrotowy, kredyt konsolidacyjny, kredyt pod kontrakt, leasing czy faktoring. Proponujemy Państwu produkty wyselekcjonowane, a dzięki długoletniej współpracy z instytucjami finansowymi, mamy możliwość negocjacji oferty kredytu, przedstawionej przez bank. Współpraca z nami to nie tylko bezkonkurencyjne warunki kredytu, ale również oszczędność czasu. Nasze działania nie kończą się na sprzedaży produktu finansowego, ale również na obsłudze po sprzedażowej oraz obsłudze prawnej. Jesteśmy dumni z sukcesów naszych klientów, który w istocie staje się naszym sukcesem.   

 

 

EUROFINANCE ©

                                                                                                                                                                          doradztwo kredytowe dla Firm

EUROFINANCE © z siedzibą w Warszawie, 01-042 przy ul. Okopowej 56/216 wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem NIP: 5242719654, REGON: 360854387, tel. 733-938-741, strona internetowa: www.efce.pl adres e-mail: eurofinance@efce.pl

Potrzebujesz kredytu? Szukasz taniego finansowania dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami a dzięki współpracy z nasza firmą uzyskasz najniższe oprocentowanie kredytu niezależnie od produktu czy będzie to kredyt inwestycyjny, konsolidacja czy kredyt gotówkowy.

> GWARANCJĄ NASZYCH USŁUG

JEST NAJNIŻSZE OPROCENTOWANIE

KREDYTU NA RYNKU.

KONTAKT

+48 733 938 741

 

EUROFINANCE ©

Doradztwo kredytowe dla Firm

CENTRALA

Warszawa

Okopowa 56/216

ADRES E-MAIL

eurofinance@efce.pl

www.efce.pl